Pazartesi, Mayıs 16

Twitter'da Kim Unfollow Yapmış Öğren

Twitter ülkemizde hızla popülerleşiyor ve üye sayısı gitgide artıyor.Bununla birlikte aynen facebook da ve msn de olduğu gibi arkadaş sayıları bazen azalip bazen artiyor.Tabii "beni hangi arkadaş silmiş"-unfollow etmiş diye merak edip duruyoruz..
Bunu öğrenmek artık çok kolay who.unfollowed.me site 15.dk güncelleme ile sizin kimin unfollow ettiğini gösteriyor..Bu sitenin paralı ve parasız 2 versiyonu var..Eğer para öderseniz yıllık ($4.99) ödeyeceksiniz.Güncelleme her an olacak.vss...Site yabancı bir site ve doğal olarak dili ingilizce..Siteye  giriş yaptıktan sonraSign in with Twitter check unfollowers basarak 15'dakikalık güncelleme ile sizi unfollow edenleri görebilirsiniz..2 Yorum var:

Deniz Doğan dedi ki...

Bu durum özellikle 2000. takip edilenden sonra daha önem kazanmaya başlıyor. Zira o zamana kadar Twitter takip edebileceğiniz kullanıcı sayısını limitlemiyor

Farklı bir deneyim için şöyle bir site de mevcut:
http://www.twitpalas.com/

Serkan Yılmaz dedi ki...

Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com/ sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

Yorum Gönder