Pazar, Temmuz 22

free (bedava) seo programları


Cleverstat özellikle arama motoru optimizasyonu ile ilgilenenler için programlar üretiyor. Ürettiği bazı programları da ücretsiz olarak dağıtıyorlar. Bu ücretsiz programların yaptıkları işleri web üzerindeki bazı sitelerden de yapabilirsiniz. Ama program kullanımı işi hızlandırdığı gibi verileri çeşitli formatlarda (csv, xls) dışarıya aktarma özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Free Monitor for Google: Belirli anahtar kelimelerde sitenizin Google'da kaçıncı sırada olduğunu gösteriyor. Proxy kullanabilme, Türkçe'nin içinde bulunduğu ellinin üzerinde dil desteği, dışarı veri aktarma önemli özellikleri.
BackLinks Master: Adından anlaşılacağı gibi sitenizin backlinklerini kontrol eden bir yazılım. Google, MSN ve Yahoo arama motorlarından veri alabilme, dışarı veri aktarma, proxy kullanımı, url filtreleme önemli özellikleri.
PaRaMeter: Bir çok sitenin page rank değerini Google Toolbar'a ihtiyacınız olmadan bir tıkla hızlı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Bu programda da dışarı veri aktarım özelliği mevcut.

1 Yorum var:

Adsız dedi ki...

Googleda kaçıncı sıradayım. Kesin sonuç..

http://bankredi.blogspot.com/search/label/Siteniz%20Googleda%20Ka%C3%A7%C4%B1nc%C4%B1%20S%C4%B1rada

Yorum Gönder